Spory dom, ładna działka. Idealny dla rodziny.

lokalizacja: Mirków, Rumiankowa

850 000 PLN

5 000 PLN / m2

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący w Mirkowie.

Działka 650 m2.

5 sypialni i duży salon


Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Mirkowie przy ul. Rumiankowej.
Dom wybudowany został w 1997 na działce o powierzchni 650 m2. Wewnątrz na dwóch kondygnacjach znajduje się pięć sypialni, przestronny salon połączony z kuchnią, dwie łazienki i oddzielna toaleta. Dodatkową powierzchnią jest duży strych w tej chwili wykorzystywany jako pomieszczenie gospodarcze i magazynowe.
Doprowadzone są wszystkie media. Prąd, woda i kanalizacja. Ogrzewanie i podgrzanie wody są elektryczne, jednak dzięki bardzo wydajnej fotowoltaice koszty utrzymania w tej chwili są poniżej 500 zł. miesięcznie.

Dom wymaga remontu co stwarza możliwość znacznych zmian w kształcie i przeznaczeniu pomieszczeń. 
Jedna z sypialni na parterze powstała w wyniku zaadoptowania garażu. Jest oczywiście możliwość przywrócenia stanu pierwotnego.

Nieruchomość jest świetnie skomunikowana z Wrocławiem. W odległości kilkuset metrów jest zjazd z WOW oraz przystanek kolejowy. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 30 minut autem i 22-25 minut pociągiem. W Mirkowie i pobliskiej Długołęce są liczne sklepy i punkty usługowe, szkoły, przedszkole i pozostałe usługi publiczne.
Zapraszam na prezentację.

Kontakt do opiekuna:

Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Konrad Konta
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.