O nas

Biuro Moc Nieruchomości działa na wrocławskim rynku już od 12 lat. Przez ten czas zebraliśmy odpowiednie doświadczenia i narzędzia, aby sprostać wszystkim wyzwaniom stawianym przez rynek. Do naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone modele pracy oraz innowacyjne narzędzia.  

Zajmujemy się profesjonalną pomocą w sprzedaży nieruchomości, kupnie nieruchomości, najmie oraz wynajmie. Pomożemy w oszacowaniu wartości nieruchomości dla sprzedaży czy wynajmu. 

Jako Pośrednicy pracujemy w systemie określonych procedur, żeby nasze rezultaty dla klientów nie były dziełem przypadku.  

Stawiamy na procedury, analizy, prognozowanie, prewencję tak, aby jak mniej "gasić pożary". Oczywiście, do każdej sytuacji klienta dostosowujemy odpowiednie narzędzia, które mają na celu zrealizowanie transakcji.  

Budowanie strategii marketingowej dla każdego zlecenia jest indywidualne, jest dopasowana do konkretnych potrzeb danej sytuacji nieruchomości i klienta. 

Na pewno wyróżnia nas wysoka jakość pracy, dopracowane oferty i pomysł na współpracę.  

Współpracując z nami to tak na prawdę jest współpraca z ponad 3 tysiącami innych agentów. Pomagają nam w tym odpowiednie systemy wymiany ofert i szeroka współpraca na rynku. 

Zaproś mnie na spotkanie, chętnie porozmawiam o Twojej sprawie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.