Zadbany dom+bud. usługowy w centrum Twardogóry.

lokalizacja: Twardogóra, Poznańska

935 000 PLN

6 233 PLN / m2

Opis nieruchomości

Dom po remoncie
Dodatkowy budynek usługowy
Centrum Twardogóry


Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w centrum Twardogóry przy ul. Poznańskiej.
Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1078m2 przylegającej do ulicy Poznańskiej. Wybudowany został w latach 70-tych XX wieku w technologi tradycyjnej z cegły. W ostatnich latach właściciele przeprowadzili gruntowny remont z wymianą instalacji wod-kan i elektrycznej oraz znacznie przebudowali układ pomieszczeń wewnątrz domu.
Na działce znajduje się również budynek usługowy który może zostać wynajęty na potrzeby działalności obecnym właścicielom. 
Na parterze domu znajdują się dwie sypialnie, kuchnia połączona z ogrodem zimowym zabudowanym na tarasie oraz łazienka. Na piętrze znajduje się salon z barkiem, nowoczesna łazienka oraz kolejne dwie sypialnie.
Nieruchomość jest w świetnym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Ogrzewanie zapewnia nowoczesny piec gazowy oraz tradycyjny piec na paliwo stałe. Dodatkowo w ogrodzie zimowym zainstalowany jest kominek. 
Działka jest bardzo zadbana z licznymi nasadzeniami oraz utwardzonym kostką dojazdem do budynku usługowego.
W najbliższej okolicy są liczne sklepy i dyskont spożywczy, piekarnia, apteka, ośrodek zdrowia, szkoły i przedszkole. Dzięki pobliskiej stacji kolejowej bardzo łatwo można dostać się do Oleśnicy i Wrocławia.
Zapraszam na prezentację. 

Wirtualny spacer po nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Konrad Konta
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.