Działka inwestycyjna z widokiem na Kłodzko

lokalizacja: Wojciechowice

662 000 PLN

40 PLN / m2

Opis nieruchomości

Działka Siedliskowa na Sprzedaż - Wojciechowice, gmina Kłodzko.
Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa położona w malowniczej miejscowości Wojciechowice, z pięknym widokiem na Kłodzko, identycznym jak z dawnego Schroniska Kukułka w gminie Kłodzko.
Teren ten objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co zapewnia przejrzystość i pewność inwestycyjną.
Lokalizacja: Działka znajduje się w spokojnej i urokliwej okolicy, otoczona przyrodą i z dala od zgiełku miejskiego. Wojciechowice to miejscowość, która zapewnia bliskość natury, a jednocześnie dogodny dostęp do wszelkich udogodnień w pobliskim Kłodzku.
Opis działki:
• Powierzchnia: 16500 m2
• Przeznaczenie: Siedliskowa, zgodnie z MPZP
• Media: brak
• Dojazd: Droga gruntowa prowadząca bezpośrednio do działki
Walory krajobrazowe: Działka oferuje niesamowity widok na okoliczne wzgórza i doliny, wokół znajduje się wiele terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Szlaki górskie, ścieżki rowerowe.
Możliwości zagospodarowania: Zgodnie z MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę siedliskową, co daje szerokie możliwości inwestycyjne. Można tu postawić dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi pod działalność agroturystyczną a także wybudować małe osiedle domków na zgłoszeniu pod wynajem. Ośrodek rekreacyjno -sportowy itp.
Atrakcje w okolicy:
• Bliskość Kłodzka - z pełnym dostępem do szkół, sklepów, usług medycznych i innych udogodnień
• Liczne trasy turystyczne i rowerowe
• Atrakcje turystyczne Kotliny Kłodzkiej, m.in. Twierdza Kłodzka, Jaskinia Niedźwiedzia, uzdrowiska w Polanicy-Zdroju, Kudowie-Zdroju i Dusznikach-Zdroju
Cena: 662 000 tys.
Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia działki na żywo! To wyjątkowa okazja, aby zainwestować w miejsce pełne spokoju, pięknych widoków i nieograniczonych możliwości.
Zadzwoń i porozmawiajmy.

Kontakt do opiekuna:

Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Jolanta Opałka
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.